Průmyslová chemie

Tady bude zkratka o

Pracovní pomůcky

Tady bude zkratka o

Kancelářské potřeby

Tady bude zkratka o

Obráběcí stroje

Tady bude zkratka o

Profi nářadí

Tady bude zkratka o

Reklamni produkty

Tady bude zkratka o

Půjčovna elektronářadí

Tady bude zkratka o

Vítejte v našem obchodě

 

Náš obchod v Jičíně je vlastně takové centrum, ve kterém si můžete nejen koupit Vámi požadovaný produkt, ale dostat i cennou radu z oborů naši činnosti. Tento web tedy berte pouze jako drobnou ukázku, zbytek již leží za dveřmi obchodu.

                                 

Společnost O.P.PROFI s.r.o.(původně Iva Berná, O.P.Profi) je od roku 2006 dodavatelem širokého spektra pracovních pomůcek a veškerých potřeb pro průmysl, tedy průmyslové chemie a nářadí.

Orientujeme se především na firemní klientelu s ohledem na globální pokrytí těchto materiálů a pestrost provozů a profesí. Mezi naše dodavatele patří přední čeští i zahraniční dovozci a výrobci.

V roce 2010 byla nastartována spolupráce s českou společností Unifleg, výrobcem průmyslové chemie a příslušenství a značkou Kraftwerk, producentem špičkového ručního švýcarského nářadí.
Od stejného roku se datuje i spolupráce s firmou Makita – partnerem pro elektrické a Aku nářadí a firmou Knipex – dodavatelem těch nejodolnějších kleští na světě.
Příslušenství, např.brusiva, řezné kotouče a vrtáky nabízíme z části od německého partnera Lukas nebo slovenského Hermana.
Dále jsme pak v létě 2011 rozšířili naše přímá zastoupení o značku Ardon(OOPP) a vybudovali vzorkovou prodejnu.
Ruku v ruce s tímto krokem jsme začali prodávat produkty společnosti Singing Rock, Lanex a Kratos (výškové práce), ke kterým nabízíme i revizní činnost.
Téhož roku jsme se spojili se společností BOW, jež do ČR dováží stroje a zařízení Optimum a Aircraft.

Reklamní materiály a papírenské zboží bylo v průběhu času už jen pomyslným zakončením naší snahy poskytnout kompletní službu zákazníkovi.
Máme bohatou zkušenost s doplňkovými službami: např.: logování, přípravky, úpravy stávajících produktů na přání zákazníka atd.
Horkou novinkou roku 2020 je start půjčovny elektrického a motorového ručního nářadí Makita: odkaz
Zařaďte se mezi stovky našich stávajících spokojených zákazníků a poptejte nás stran Vámi odebíraného sortimentu!
Doufáme, že Vás naše nabídka oslovila, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Milan Berný (jednatel)