FLEGTEFLONOIL

Flegteflonoil je teflonové mazivo na bázi syntetického esteru určené k mazání při vysokých provozních teplotách,poskytující dlouhodobou mazací schopnost s výbornou oxidační stabilitou,prodlužující životnost mazaných prvků a technologii.Flegteflonoil je vhodný pro mazání v teplotním rozsahu od -45°C do +230°C. Jemný olejový film s obsahem teflonových mikro kuliček vymezí třecí plochy mazaných prvků,čímž sníží třecí ztráty a prodlouží mazací intervaly.Zabraňuje vzniku úsad z minerálních olejů,proniká až do jádra řetězů,čepů, pantů,klínů a pod.

Balení:

 • 400ml

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický list (pdf)

FLEGCAPILAR

Výrobek Flegcapilar je moderní mazací kapilární sprej, vyrobený z kvalitních minerálních olejů a účinných aditiv. Tento výrobek, díky vysoké penetrační schopnosti do těžce přístupných míst a výborné přilnavosti, zaručuje dlouho trvající mazací efekt se schopností vytěsňovat vlhkost, rozpouštět rez a odolávat vysokým tlakům. Vzhledem k obsahu použitých aditiv, Molybdenu s Grafitem, se zvyšují jeho unikátní vlastnosti. Je teplotně odolný v rozsahu od – 30°C do + 160°C a má vynikající antikorozní účinek. Tento vysoce dílensky využitelný přípravek, prodlužuje mazací cykly ošetřované techniky a tím výrazně snižuje náklady.

Balení:

 • 500ml

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický list (pdf)

FLEGMULTIOIL

Charakteristika:
Multifunkční sprej s obsahem světlé žluté až slabě nahnědlé kapaliny, která je tvořena směsí vysokorafinovaných kapalných uhlovodíků, aditiv a inhibitorů. Nízká viskozita kapaliny zaručuje kapilární efekt s dobrou pronikací a vzlínací schopností i do nejjemnějších pórů materiálu. FLEGMULTIOIL je určen ke konzervaci kovových dílů a součástek. Účinný v oblasti čištění a ošetření všech výrobků ze železných kovu, legovaných i nelegovaných ocelí.

Použití:
Velmi dobré využití najde přípravek FLEGMULTIOIL jak v oblasti výroby, opravárenství, údržbě, servisní a hobby činnosti. Díky vysoké vzlínavé schopnosti, uvolňuje šroubové spoje a matky, rozpouští korozi v počátečním stadiu, ostatní stupně zastavuje a konzervuje. Vzhledem k výborným hydrofobním vlastnostem dobře odpuzuje vodu a vlhkost. Čistící schopnost přípravku spojená s účinnou konzervační ochranou a dlouhodobou účinností, splňuje ta nejnáročnější kritéria profesionálních výrobních, servisních, a dílenských provozu. FLEGMULTIOIL má univerzální využití v průmyslových odvětvích k těmto účelům – ochrana povrchu kovu před korozí, konzervační účinek proti oxidaci, uvolňováni zatuhlých šroubů, čepu, matic, armatur a spojů, odpuzováni vlhkosti z el. a mech. kontaktu, mazáni a čištěni všech druhů řetězů, zámku, zbrani, strojního zařízení, součástek atd.

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický list (pdf)

FLEGSHOCKSPRAY

FLEGSHOCKSPRAY je chemický přípravek na odrezování a uvolňování zarezlých šroubových spojů, matek a čepů. Směs účinných alkoholových rozpouštědel, jemných minerálních olejů a ostatních přísad s vysokou pronikací a penetrační schopností dokáže v krátké době úspěšně prostoupit mikrosférou koroze. Proniká hluboko do závitu, kde chemickým působením a podchlazovacím efektem na zrníčka rzi uvolňuje spoj. Plnohodnotně doplňuje a v mnohých případech i nahrazuje mechanické povolování šroubu za pomocí nahřívání, rozbrušování a dalších postupů hrubou silou.

Balení:

 • 500ml

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický list (pdf)