FLEGSTOP

Polymerní přípravek, který chemickou cestou přeměňuje a upravuje nežádoucí rez na zkorodovaných površích. FLEGSTOP váže rez již v molekulární úrovni koroze, kterou transformuje na pevný polymerní povrch s neutrální vrstvou mezi ošetřeným podkladem a vzdušnou vlhkostí. Takto chemicky ošetřený povrch stabilizuje rez a je výborným základovým nátěrem pro většinu vrchních nátěrových hmot, se kterými je kompatibilní. FLEGSTOP prokáže vynikající službu všude tam, kde zrezivělé konstrukce a povrchy poškozují vzhled, nebo ohrožují funkčnost daného zařízení. Rychlé a účinné působení použitých chemických látek zkracuje dobu přípravy na vrchní nátěr, odbourává nutnost dokonalého odstranění koroze pískováním, broušením apod.

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický List (pdf)

FLEGZINC

Flegzinc je zinkový sprej, s velmi vysokým podílem zinkového prášku, pojiv na bázi umělé pryskyřice, rozpouštědel a pigmentů. Je barevně přizpůsoben žárovému pozinkování. Flegzink poskytuje spolehlivou korozní ochranu veškerým kovovým povrchům, včetně žárového pozinku.Zinkový sprej má specielně světlý odstín, vhodný na opravy poničených zinkových povrchů se stejným barevným odstínem.Při použití na kovových a hliníkových materiálech vytváří pevný a pružný ochranný film, který poskytuje dokonalou ochrannou vrstvu proti korozi.Odolává dobře povětrnostním podmínkám, teplotní odolnost má do + 300°C.

Balení:  400ml

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list  (pdf)
 • Technický list  (pdf)

FLEGALUSPRAY

FLEGSHOCKSPRAY je chemický přípravek na odrezování a uvolňování zarezlých šroubových spojů, matek a čepů. Směs účinných alkoholových rozpouštědel, jemných minerálních olejů a ostatních přísad s vysokou pronikací a penetrační schopností dokáže v krátké době úspěšně prostoupit mikrosférou koroze. Proniká hluboko do závitu, kde chemickým působením a podchlazovacím efektem na zrníčka rzi uvolňuje spoj. Plnohodnotně doplňuje a v mnohých případech i nahrazuje mechanické povolování šroubu za pomocí nahřívání, rozbrušování a dalších postupů hrubou silou.

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický List (pdf)

FLEGANTICORO

Fleganticoro je ušlechtilá antikorová ocel ve spreji, určená ke korozi odolnému povrstvení ploch.Obsahuje ušlechtilou ocel ve spreji na bázi pojiv umělé pryskyřice, rozpouštědel a pigmentů.Vzhledem k vysoké chemické odolnosti je vhodný k použití všude tam, kde jsou požadavky na maximální povrchovou odolnost ochranných vrstev.Fleganticoro ušlechtilá ocel schne na povrchu za cca 10 min.Jeho úplné a konečné vytvrzení nastává za 4  – 6 hodin. Odolává dobře povětrnostním vlivům a má teplotní odolnost do + 300°C. Výrobek je tlaková nádoba, vysoce hořlavá, která se nesmí vystavovat teplotám vyšším jak 50°C.Před použitím čtěte Bezpečnostní list.

Balení:

 • 400ml

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický List (pdf)

FLEGPROTECTION-sprej

je syntetický prostředek povrchové ochrany a konzervace. Chrání před korozí, povrchovou oxidací a povětrnostními vlivy na technice, strojích a dalších materiálech.

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický List ( pdf)

FLEGSTEEL

Výrobek určený pro péči o ušlechtilou ocel. Používá se jak k ošetřování a čištění ušlechtilé oceli, tak k ochraně matných a leštěných ocelových ploch. Vhodný pro použití v interiéru i venkovním prostředí. Dlouhodobý ochranný povlak zabraňuje oxidaci a korozi. Účinkuje antistaticky a tím znesnadňuje usazování mastnot a nečistot.

Soubory ke stažení:

 • Bezpečnostní list (pdf)
 • Technický List ( pdf)