FLEGPASTE

Flegpaste je mycí pasta na ruce na bázi přírodního kokosového tuku a dalších přísad. Pro tento výrobek je vyráběna i dermální přísada, která mu propůjčuje téměř nulovou kožní dráždivost. Flegpaste obsahuje abrazivní složku, která je velmi jemně mletá bez hrubých přísad a tudíž nepoškozuje pokožku.

Balení:

  • 700g

Soubory ke stažení:

  • Technický list (pdf)

FLEGACTIV

Bakteriálně aktivní prostředek pro ruční čištění textilií, koberců, čalounění a jiných nasákavých materiálů od organických nečistot a zbytků. Odstraňuje zápach organického původu, močový kámen v pisoárech a toaletách, skvrny od krve, výkalů apod.

Soubory ke stažení:

  • Technický list (pdf)

FLEGALOEGEL

Je mycí pasta na ruce s obsahem jemných abrazivních částic. Tento výrobek je s přísadou Aloe Vera, která účinně chrání a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Soubory ke stažení:

  • Technický list (pdf)

FLEGGLOVES

Charakteristika:
Výrobek FLEGGLOVES se svým charakterem řadí do produktů určených pro péči a ochranu pokožky. Tekuté rukavice poskytují pokožce komfortní ochranu proti podráždění vyvolané agresivními materiály, jako jsou ředěné kyseliny, montážní a stavební pěny, asfalt, tmel, louh, saze, šmír, oleje, barvy a ostatní nečistoty. Pěna, jenž se úplně vstřebá do kůže během tří minut, dodává jak rukám, tak i ostatním částem těla
účinnou ochranu, trvající déle jak pět hodin. FLEGGLOVES je neviditelný nemastný film s protizánětlivou přírodní složkou a-Bisabol.

Použití:
Tekuté rukavice FLEGGLOVES se používají všude tam, kde se vyskytují pro pokožku agresivní a dráždivé materiály. Vhodné jsou, jak pro montážní a servisní mechaniky, tak i pro malíře, lakýrníky, stavební dělníky, pracovníky masokombinátu a jatek a mnoho dalších profesí. Výrobek obsahuje speciální zvláčňující a ochranné přísady, které umožňují kůži stále dýchat. Zamezuje průniku špíny do pokožky (tzv. zažraná špína), kterou pak lze jednoduše umýt, nejlépe mycím přípravkem FLEGPASTE a vodou. Sprej před použitím důkladně protřepejte, na čisté a suché ruce naneste přimeřené množství pěny a dobře rozetřete. Promněte je tak, aby se pěna dostala rovnoměrně mezi prsty, na lůžka nehtu, pod nehty, na dlaně a celé ruce. Nechte cca tři minuty zaschnout. Po úplném zaschnutí nejsou ruce lepkavé. Po ukončení práce umyjte ruce
mycí pastou FLEGPASTE, nebo mýdlem a teplou vodou. FLEGGLOVES je biologicky rozložitelný.

Balení:

  • 400ml aerosol

Soubory ke stažení:

  • Bezpečnostní list (pdf)
  • Technický list (pdf)